پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه محمدآباد جرقویه

  • نماز جمعه 16 فروردین 1398

  • نماز جمعه 9 فروردین 1398

  • نماز جمعه 2 فروردین 1398

  • 1
  • 2
  • 3

شهید: محمدعلی کریمیان
نام پدر: مراد
سن: 19 سال
تاریخ شهادت: 28/12/1365
مکان شهادت: شلمچه
 
این وصیت نامه ها انسان را میلرزاند و بیدار می کند ( امام خمینی )
وصیت نامه پاسدار شهید محمد علی کریمیان
بسم ا.. الرحمن الرحیم
فلیقاتل فی سبیل ا... الذین یشرون الحیوه الدنیا بالاخره و من یقاتل فی سبیل ا... فیقتل او یخلب فسوف توتیه اجرا عظیما . سوره نساء - آیه 74
( مومنان باید در راه خدا با آنان که حیات مادی دنیا را بر آخرت گزیدند جهاد کنند و هر کس در جهاد براه خدا کشته شد یا فاتح گردید زود باشد که او را ( در – بهشت ابدی ) اجری عظیم دهیم .
منت خدای راعزوجل که طاعش موجب قربتست وبه شکر اندرش مزبد نعمت.
بادرود وسلام بر شمع رهروان راه رسول ا... وائمه اطهار و منجی عالم بشریت یاور رزمندگان جبهه نور علیه ظلمت وبا درود بر حقش بت شکن قرن کوبنده جالوتیا ن زمان خمینی عزیز وسلام بر تمامی خانواده های شهدای انقلاب اسلامی وجنگ تحصیلی .
ای کاش صدها جان داشتم تا میتوانستم در راه خدای تبارک وتعالی اهدا کنم .خدایامرا عاشق خود کن تا بتوانیم جان ناقابلم را در راه توبدهم. هر کسی باید راهی را انتخاب کند تابا آن به شهادت برسد و من را هم را که همان راه انبیا خدا و شهداست انتخاب کردم .البته من کوچکتر ازآنم که پیامی بدهم ولی نکاتی رابه عنوان تذکر به برادران وخواهران وپدرو مادرم سفارش میکنم پدر و مادرم این راهی راکه من انتخاب کرده ام راه پیامبرانم و امامانم وراه رهبر است.پدر ومادرم صبور باشید و فرزندان دیگرتان را انقلابی واسلامی بار آورید وازآنان علی اکبر و زینب بسازید ونسل آینده را رشد دهید. پدر ومادرم وقتی خداوند سبحان این حقیر را مورد لطف قرار داد که بامرگ طبیعی نمیرم جا دارد شما پس از شهادتم افتخارکنید که چنین فرزندی داشتید که در راه خدا و اسلام از خود گذشت و هر وقت ملالی خاطر شریفتان را گرفت متوسل شوید به آقا ابا عبدا...... که چطور ازفرزند برومندش علی اکبر گذشت .
اللهم اجعلی من جندک فان جندک هم الغالبون. خدایا مرا از سربازان واقعی خودت قرارده براستی که سپاه خدا پیروزند .
)سخنی با ملت شهید پرور)
ملت شریف و در صحنه ایران پیرو دین رسول ا... باشد وتاآخرین لحظات عمر خود وتا آخرین قطره از خونتان در برابر ظالمان کور دل بتازید و دین رسول خدا را یاری دهید . و ندای هل من ناصرا ینصرنی حسین (ع) را همیشه لبیک گو باشد دوستان و آشنایانم خط سرخ شهادت را که شهیدان گلگون کفنمان پیمودند ادامه دهید و نگذارید درخت انقلاب که با خون سرخ شهدا رشد کرده و میکند متوقف شود .
مردم شهید پرور همان گونه که از قبل سنگر مسجد و مجالس دعا و نمازهای با شکوه و دشمن شکن جمعه را پر شکوه و با عظمت انجام میدادند, اکنون هم در این برهه از زمان واین موقعی که دین رسول خدا در خطر دشمنان خداست خوب است که این سنگر ها راحفظ کنید که دشمنان خدای تبارک و تعالی به این سنگر های محکم و استوار رخنه کنند وخدای ناکرده ضربه ای بزنند . از برادران میخواهم که اگر بیرق الله اکبر و اسلحه من از دستم بر زمین افتاد, آنها از روی زمین بردارند. راه من را که همان راه رسول خدا و تمامی شهدای است ادامه دهند و نگذارند که دشمن یک وجب از خاک میهن اسلامی را غصب کند وتا بر افرازی پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله در تمامی جهان طنین نیفکند دست از مبارزه و جهاد بر ندارند .
خواهرانم آماده ورود به صحنه جهاد باشید. آنهم جهادی بزرگتر از جهاد اصغر یعنی جهاد اکبر. مبارزه بانفس وپا گذاشتن بر روی نفس اماره ان نفس شیطانی که ممکن است هزارها جنایت از دستش بر اید وتا انجا که می توانید حجاب اسلامی خود را که مایه عزت و شرف و ناموس شماست کاملا حفظ کنید و به مردم دنیا نشان دهید که واقعا یک زن انقلابی و کاملا اسلامی پیروخط امام هستید .
برادران و خواهران تا آنجا که میتوانید از ربا وتهمت غیبت ودیگراعمال ناپسند پرهیز کنید و تا آنجا که میتوانید . قلب و روح خود را الهی کنید که اگر قلب الهی شد همه الهی میشوند و نیت و کار های خود را فقط در سمت خدا کنید که اگر غیر از اینصورت باشد و کارهایی و اعمالی که انجام میدهید در جهت حزب شیطانی و جنود شیطانی باشد اجر و پاداش نزد خدا ندارید وآن عملی که انجام میدهید هیچ ارزش ندارد دیگر سخنی ندارم اجر و پاداش تمامی شما با خداوند قهار .
در پایان از خدا میخواهم که اگر بر این بنده عاص و گنهکار لیاقت کشته شدن در راهش را عطا فرمود دوست دارم که مرا در زادگاهم واقع در محمد اباد جرقویه کنار مزار شهید محمد علی ترکان دفن کنید % والسلام برادر شما محمد علی کریمیان
هر فردی لیا قت ندارد که با ب الجهاد
بر رو یش گشوده شود هرفردی شایستگی
مجاهد بودن را ندارد خداوند این در را
بروی دوستان خاص خویش گشوده است .

شعار سال 97

97

اوقات شرعیآمار بازدید سایت

2229281
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این ماه
بازدید ماه قبل
502
1129
21441
45242