پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه محمدآباد جرقویه

  • نماز جمعه 16 فروردین 1398

  • نماز جمعه 9 فروردین 1398

  • نماز جمعه 2 فروردین 1398

  • 1
  • 2
  • 3

شهید: حاج محسن معتمدی
نام پدر: نادعلی
سن: 20سال
تاریخ شهادت: 4/10/1365
مکان شهادت: شلمچه
وصیت نامه شهید حاج محسن معتمدی
                                     بسم الله الرحمن الرحیم
الذین امنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئک هم الفائزون
آنانکه ایمان آوردند و از وطن هجرت کردند و در راه خدا بمال و جانشان جهاد کردند آنهارا مقام بلندی است در نزد خدا و آنان رستگاران خاص وسعادتمندان دو عالمند. قرآن کریم سوره توبه آیه 19
سپاس خدای عزوجل که آفریننده جهان است, خلق ملک و ملکوت است, خدائی که آدم را بیافریند از خاک و او راست نهادو جانشین خویش بر روی زمین قرارداد ,خدائی که بهترین را حسن مخلوقاتش یعنی حضرت ختمی مرتب محمد ابن عبد الله را آخرین پیامبر و فرستاده خویش قرارداد و محمد بر انسانها منت گذاشت و با جهالت و بردگی مبارزه و مردم را بسوی روشنائی دین حق ظلمها - شکنجه ها - سختیها تهمتها و مشکلات بسیاری متحمل شد و لحظه ای از پای ننشست تا اینکه سر انجام پس از شصت و سه سال انجام رسالتی سنگین و ثقیل روز هجدهم ذیحجه در سرزمین غدیر خم مامور به اتمام رسالت و نبوت خویش گردیده پسر عمش علی ابن ابیطالب (ع) را بر سر دست بلند کرد و فرمود من کنت مولاه فهذا علی مولاه
آفرین بر تو محمد که چنان استوار رسالت خویش را به نحواحسن بپایان رساندنی .سپاس خدائی را که به علی (ع) نظر رحمت دارد و از محمد خواست که علی (ع) را به جانشینی معرفی کند و قربان تو ای علی که مدت عمرت را همیشه با نا ملایمات و سختیها رو برو بودی و ظلمی که پس از وفات رسول خدا به شما شد, بر شیعیانت بسیار نا گوارا است و ما را فراموش نمیشود که باید گفت اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد . وسلام بر تو ای امام حسن مجتبی ای که مظلومیت تو چون روز بر همه روشن و آشکارست . سلام و دورودم بر تو ای حسین جان یا عبد الله فدای قبر شش گوشه ات شوم آرزوی من اینست که حتی اگر شده بی دست وپا وبابدن بی سر وبا سر بی بدن به زیارت قبرت شرف یاب بشوم .
سلام بر تو ای علی ابن الحسین و درود بر تو ای محمد ابن علی و سلام بر تو ای جعفر ابن محمد بن علی درود بر شما ای ائمه مظلوم بقیع ابکاش پاهایم شکسته بود و اینجور شاهد مظلومیت شما ائمه عزیز بقیع نمی شدم هنگامی که درب بقیع گشوده شد و داخل شدم آتش به جانم زده شد و از خدا خواستم زودتر مرا به شما بپیونداند و انتقامشان را از این بی دینها و سر کرده های دول مرتجع منطقه بگیرد .
سلام بر موسی ابن جعفر زندانی که همچون اجدادت مصائب کشیدی. ای شهیدی که پس از وفات هم با غل و زنجیرها به بدنت سنگینی می کرد . و سلام و درود بر تو ای ثامن الائمه ای که در زمان حیات مظلومیت تو بر همگان آشکار است لیک خدا را شکر می کنیم که قبرت مملو از زائران شیعه توست و این حقیر هم مشتاق زیارت شما هستم و اگر حیاتی باشد و مرا طلب کنی آرزوی زیارتتان را دارم . درود بر نهمین پیشوای شیعیان حضرت جواد الائمه علیهم السلام ای که در کودکی آنطور مدعیان دروغین دین و مذهب را رسوا کردی . و سلام بر شما ائمه عزیز علی ابن محمد و امام حسن عسکری فرزندان عزیز رسول ا... که هر کدام نقش مهمی در ترویج و نشر اسلام ایفا نموده اید و چه خوب و نیکو اسوه هائی برای شیعیان هستند . و سلام و درود بر تو ای مهدی فاطمه روحی له الفداه, ای منجی عالم بشریت, ای که عاشقان از فراغت می سوزند و من اکنون در وجود خود احساس شوقی و عشقی به شما عزیز زهرا میکنم. مهدی جان تو خودت می دانی که عاشقت هستم,هر چند خطا کارم و عاصی لیک از کرده خود ناامیدم و سخت مشتاق دیدار روی تو ولی موفق به دیدار شما عزیزم نشده ام ولی چند بار در رویا شما را دیده ام و آخرین باری که شما را در خواب دیدم, دیدم مرا به سر بازی خود پذیرفته ای و پلا کارت سفیدی که به کفن شباهت داشت به این بنده حقیر هدیه نمودی. امیدوارم که مرا به   سربازی قبول بفرمائی .
خدایا چگونه تو را سپاسگذاری کنم که اینچنین به این بنده عاصی خود محبت کردی و لطف روا داشتی و مرا با این همه معصیت که انجام دادم از بد بختی رهانیدی .
خدایا تو خود میدانی که دراین لحظه به هیچ چیز جز تو نمی اندیشم و اکنون احساس میکنم که تو مرا بخشیده ای و احساس میکنم مرا پذیرفته ای و عنقریب بسوی تو خواهم شتافت . معبودم مگر می شود کسی دنبال تو آید و بخواهد بجویدت و تو را نیابد و مگر می شود تو را بیابد و عاشقت نشود و مگر میشود کسی عاشق تو شود و به غیر تو هم عشق داشته باشد که شاعر می گوید
هر کس که تو را شناخت جان راچه کند     فرزند و عیال و خانمان را چه کند
دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی           دیوانه تو هر دو جهان را چه کند
پروردگارا خرد بودم رشدم دادی خوار بودم عزیزم کردی, ضعیف بودم نیرویم بخشیدی ,گمراه بودم راهنمائیم کردی , بیچاره و حیران بودم قوت قلبم دادی, عاصی بودم غفرانم نمودی, جاهل بودم دیوانه خودت کردی و اینک مرده ام و احساس می کنم که می خواهی مرا زنده کنی (و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله )
خدایا تو خود می دانی که دلم بشدت برای شهدای عزیزم می جوشد و دیگر این زندان دنیا جای من نیست ,می دانی که این ایام زیبا شهید محمد عزیزم را در خواب دیدم و در بیداری یاد او هستم و فکر میکنم که محمد مرا دوست دارد و خداوندبرایم جائی را نزد او درنظر گرفته است .

شعار سال 97

97

اوقات شرعیآمار بازدید سایت

2229249
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این ماه
بازدید ماه قبل
470
1129
21409
45242