پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه محمدآباد جرقویه

طراحان و عاملان نفوذ موردی و نفوذ شبکه ای
       نظام جمهوری اسلامی همواره به دلیل پافشاری بر آرمان ها و ارزشهای مکتبی در صحنه های مختلف مورد هجمه استکبار بوده و خواهد بود لیکن دیده بان بصیر انقلاب هوشیارانه و مدبرانه توطئه های ریز و درشت سردمداران جبهه ی کفر را با هشدارهای کارساز و به موقع نقش بر آب می کند.
معظم له در دیدار با فرماندهان در هفته بسیج 94 با ارائه هشدار دوراندیشانه ، نفوذ موردی و شبکه ای و جریانی دشمن را دو روش عمده طراحان و برنامه ریزان این پدیده برشمردند و در تبیین نفوذ موردی که نمونه های زیادی در گذشته و حال در نظام داشته است خاطر نشان کردند " در این شیوه که دستگاه های سیاسی حکومتی و حتی دینی سابقه طولانی دارد عناصر نفوذی با زدن ماسک رفتاری یا گفتاری و در جهت دوست در خانه افراد مورد نظر با دستگاه و تشکیلات فرد مسئول ورود می کنند و جمع آوری اطلاعات و جاسوسی از جمله اهداف نفوذ موردی آنها و هدف بهتری که در نفوذ موردی تعقیب می شود تصمیم سازی است تلاش می کنند. نگاه مسئول یا شخص مؤثر در حرکت جامعه و کشور را در قبال مسائل مختلف تغییر دهند نگاهش شبیه نگاه دشمن شود تا او همان تصمیمی را بگیرد و حرکتی را انجام دهد که آنها می خواهند " و نفوذ جریانی را خطرناک تر از روشهای دیگر خواندند و افزودند :در این روش دشمن با دو وسیله پول و جاذبه های جنسی در درون ملت و در داخل کشور شبکه سازی می کند تا آرمان ها و مامورها و در نتیجه سبک زندگی را تغییر دهد.
بدیهی است با این نگاه و این شیوه ها هدف قراردادن نخبگان افراد مؤثر ، تصمیم گیران و تصمیم سازان مورد نظر و از طرفی تخطئه کسانی که بر اصالتها و بر نگاه درست و بر حاکم نمودن ارزشها پافشاری دارند مدنظر قرار می گیرد. یعنی کاری کنند که نهاد مسئول یا جماعتی همان چیزی را بگویند و بخواهند که آنها می خواهند و خودشان با خیال آسوده بدون اینکه لازم باشد مأمور خود را به خطر بیاندازد در داخل عده ای در میدان برای آنها کار می کنند. یعنی جاهلانی که ابزار دست منافقین اند و آسیب مبارزه در این میدان کم رنگ و کم اهمیت جلوه دادن نفوذ است .
یکی از شیوه های آنها که در گذشته بوده و هم اکنون نیز ادامه دارد پشتیبانی مادی و معنوی و تکلیفی از نشریات زنجیره ای ، تضعیف و زیر سئوال بردن نهادهای قانونی مانند سپاه پاسداران ، شورای نگهبان ، قانون اساسی ، قوه قضائیه و صدا و سیما ، روحانیت ، حوزه ها است که در صیانت از اصل انقلاب و دستاوردهای آن دارای مسئولیت خطیر هستند.
وظیفه اصلی نخبگان انقلابی ، حوزوی ، دانشگاهی ، فرهنگیان ، و صاحبان قلم و سخن ... کشور است که هوشیارانه و محققانه با شناخت دشمن و دشمنی دشمن و طراحان و برنامه ریزان نفوذ ، ابزارها و راه های نفوذ آنان ، شیوه ها و سوابق و پایگاه های آنها را معرفی و در افکار عمومی برای همگان تبیین و روشنگری نمایند و رسالت خود را انجام دهند پیام این سبک و سیاق دشمنان نفوذ فکری و فرهنگی وسیاسی است که قطعاً از توطئه های اقتصادی و امنیتی خطرناک تر و تأثیر و خسارات آن خانمان سوزتر است. چون تمام هم دشمن آن است که روحیه انقلابی دنبال نشود یعنی کاری شود که قدرت جامعه پوک شود و کشور در نقشه چند کشور مستکبر زورگو حل شود یعنی انقلاب و انقلابی گری به حاشیه رانده شود.
لذا ضروری است که نفوذ دشمن جدی گرفته شود و بیدار و هوشیار در صحنه گامها را همراه با نظرات بلند رهبری برداریم قطعاً امید دشمن نا امید خواهد شد و پیروزی در صحنه های مختلف از آن ماست و آنگاه فتنه های 78 و 88 تکرار نمی شود و مجلس ششم با رفتارهای ناصحیح و تحصن ها و نگارش نامه های موهن و بازی در میدان دشمنان تکرار نخواهد شد که آن هم حاصل نفوذ ناجوانمردانه کسانی بود که نان نظام را خوردند و از نظام عزت یافتند و بر علیه نظام شورش و فتنه آفریدند.
یزدان پناهی

شعار سال 97

97

اوقات شرعیآمار بازدید سایت

1972905
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این ماه
بازدید ماه قبل
44
1862
34155
54874